Zkušenosti pacientů

Jana - 23. června 2014

Nenacházím slov, kterými bych dost pochválila přístup a práci pana doktora Kulhánka, po delším zvažování jsem se rozhodla pro augmentaci prsou. Nakonec jsem si vybrala pana doktora Kulhánka a hned na konzultaci si mě získal, je to fajn člověk. Moc děkuji panu doktorovi za splnění mého snu. Mám díky němu naprosto výstavní prsa. Operace následovala do měsíce po konzultaci, to pro mě také bylo důležité.
Děkuji moc, Jana.


Jarka - 1. června 2014

Dobrý den, se zákrokem u pana doktora jsem nad míru spokojená!!! Lepší výsledek jsem si ani přát nemohla a jsem mu velice vděčná za nádherná prsa. Zvedl mi sebevědomí a velice mi psychicky pomohl. Všem přeji úspěšný zákrok a klidný průběh rekonvalescence.
Jarka


12. května 2014

Předčil moje nejtroufalejší představy o výsledku operace a to jsem velice náročná :-) Samozřejmě velice příjemné jednání, atd., no prostě pan doktor je nejlepší.


2. května 2014

Chtěla bych moc poděkovat panu doktorovi za velice milý přístup a krásné nové bříško.V březnu jsem podstoupila u pana doktora abdominoplastiku na klinice v Radotíně.Celkově mohu říci,že pan doktor je velmi příjemný,milý člověk a má zlaté ruce.Velká spokojenost i s klinikou v Radotíně moc milé sestřičky a útulná klinika. Pana doktora Kulhánka mohu jen vřele doporučit.


24. dubna 2014

Jsem velice spokojená s výkonem operace při zmenšení prsů,kterou provedl dr.Kulhánek. Je to velmi milý člověk a hlavně šikovný,prostě doktor,který svou práci UMÍ. Dnes jsem 6.den doma a je mi fajn.Jsem nyní ráda,že jsem operaci podstoupila,prsa mě netíží,záda nebolí. Děkuji Vám pane doktore.


Irena - 29. srpna 2013

Byla jsem u pana doktora na kompletní rhinoplastice a operace dopadla skvěle. Kromě toho, že je velmi šikovný operatér, je navíc i velmi milý a příjemný. Rozhodně musím doporučit!!!

Objednat termín konzultace


*

*


*

*