Zákroky

Abdominoplastika - operace břicha

Abdominoplastika je operace převisu břišní stěny. Jde o výkon, kterým se odstraňuje nadbytek kůže a tuků z oblasti břicha. Podle potřeby je možné i zpevnění svalstva břišní stěny. Tato plastická operace je vyhledávaná zejména pacientkami, po několika porodech a také lidmi, kteří zhubli větší množství kilogramů, a jejich tkáně po procesu hubnutí ochably nebo ztratily pružnost. Pozor! Abdominoplastika není léčba obezity.

Číst dál...

Intimní operace - Labioplastika

U některých žen se v průběhu dospívání vlivem růstových a pohlavních hormonů vyvinou nadměrně velké, anebo asymetrické malé pysky ohanbí, které jsou následně vystavované chronickému mechanickému dráždění a nadměrnému vysychání. Přítomnost početných erozí a trhlin na malých pyscích je často kombinovaná s jejich zánětem, nejčastěji bakteriálního nebo plísňového původu, co vede k opakovaným infekcím, bolestivosti a celkovému diskomfortu. To však mnohokrát není jediný důvod, proč jsou ženy ochotné podstoupit operační korekci malých pysků – labioplastiku. Za plastickým chirurgem přicházejí i s estetickým problémem, který sice není viditelný v každodenním životě, ale za dveřmi ložnice může vadit.

Číst dál...

Tumescentní liposukce

Liposukce je způsob odsání nadbytečného množství tuků. Tumescentní liposukce je obvykle vykonávána u pacientů, kteří vyžadují jen lokální anestezii. Zákrok trvá déle než klasická liposukce, maximálně však 3 hodiny. Protože roztok, který je použit obsahuje kromě fyziologického (solného) roztoku a adrenalinu (způsobující stáhnutí cév) i určité množství znecitlivující látky - anestetika (obvykle lidocainu), další anestezie není nutná.

Číst dál...

Operace prsou - Augmentace

Zvětšení prsou, velmi oblíbený a vhodný zákrok pro pacientky s menším poprsím. Operace se vykonává v celkové anestezii. Při zákroku jsou pacientce zvětšeny prsa pomocí silikonových implantátů. Velikost a představy pacientka konzultuje s lékařem. Nadměrná velikost prsů může zatěžovat páteř, proto se na rozhodování velikosti implantátu podílí i lékař, nikoliv pacientka sama.

Číst dál...

Blefaroplastika - operace očních víček

Oční víčka jsou velmi markantní částí obličeje. Proces biologického stárnutí je na víčkách dobře viditelný. Příčina estetických problémů je nadbytek kůže a vrásky, což v konečném důsledku působí jako unavený vzhled. Problematika se může týkat i mladých lidí mající k danému stavu předispozici. Další příčinou unaveného vzhledu mohou být i tuková tělíska nacházející se v oblasti víček.

Číst dál...

Facelift - operace obličeje

Facelift je plastická operace obličeje. Zákrok výrazně odečte léta z Vašeho vzhledu. Je potřeba připomenout, že 100% vyhlazení vrásek není možné. Kůže ztrácí s věkem elasticitu a tvorba vrásek je přirozeným procesem, který nelze úplně zastavit. Faceliftem je zvednuta dolní třetina obličeje. Když si to vyžadujete, je vhodné zákrok doplnit plastikou očních víček, popřípadě aplikací botoxu k vyhlazení vrásek na čele.

Číst dál...

Objednat termín konzultace


*

*


*

*