Provedl přes 7 900 kosmetických a rekonstrukčních operací.

23 000 operací v lokální anestezii, 12 000 operací v celkové anestezii.

Dokonalost nemusí být krásná, ale krása je dokonalá…

Co je nového

Všechny kliniky, se kterými spolupracuji využili letních měsíců s omezenějším provozem k výrazným změnám a rekonstrukcím, které by měly přinést zlepšení prostředí pro pacienty a přinést jim více komfortu. Těším se na Vás v novém lepším prostředí.

Ve vydavatelství Grada vyšla kniha Estetická plastická chirurgie a korektivní dermatologie autorů prof. Pavla Brychta a Jana Staneka, kde byl MUDr Josef Kulhánek MBA odborným konzultantem textu pro vydavatele.

Víte, že...?

V poslední době je stále užívanější a rozšířenější metoda zvětšení prsů vlastním tukem. Samozřejmě, že se vždy část volně přeneseného tuku vztřebá, ale i tak ho vždy část, cca 50-70% v novém místě přežije.

Tato metoda není využitelná pouze ke zvětšení prsů. Lze jí využít k úpravě zadečku, ale i v malém množství ke zvětšení rtů, výplni vrásek, projasení " kruhů" pod očima a výplní dolních víček, úpravě vpadlých jizev apod.

Silné kuřačky mají výrazně vyšší riziko komplikací po operacích, kde je větší potřeba dobrého prokrvení tkání. Z kosmetických operací se jedná se zejména o abdominoplastiky, facelifty a modelace a redukce prsů.

Je vhodné na dobu kolem operace kouření maximálně omezit.

Objednat termín konzultace


*

*


*

*